• ۴۴۴۸۶۹۰۰ و ۸۸۰۷۴۹۰۱ (۰۲۱) - سامانه پرسش و پاسخ از طریق پیامک: ۲۱۴۴۸۷۲۵۵۳

آموزش تمدید اشتراک ADSL به صورت آنلاین

آموزش تمدید اشتراک ADSL به صورت آنلاین

۱. به سایت (www.emperatoor.net) مراجعه نمایید.
۲. در صفحه اصلی سایت در قسمت پورتال مشترکین شماره تلفن ADSL خود را همراه با ۲۱ وارد نمایید و دکمه ورود را بزنید، سپس بر روی لینک شارژ الکترونیکی کلیک نمایید. (مطابق تصویر زیر)

قسمت پورتال مشترکین

۳. سپس به بخش شارژ الکترونیکی کاربران منتقل شده در صفحه فوق شماره تلفن ADSL خود را بدون ۲۱ وارد نموده و سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید و جهت پرداخت آنلاین روی یکی از درگاه های بانک ملت یا پارسیان کلیک نمایید. (مطابق تصویر زیر)

بخش شارژ الکترونیکی کاربران

۴. در صفحه درگاه پرداخت بانک مشخصات کارت خود را وارد نمایید:
توجه! شما با استفاده از کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید از درگاه بانک پارسیان یا ملت در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به تمدید یا رزرو اشتراک خود به صورت آنلاین نمایید.
شما موفق به تمدید اشتراک خود بدون مراجعه حضوری و صرف هزینه در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین شدید.

نکات مهم
  • از انتخاب سرویس‌های کم حجم به دلیل سرعت پایین‌تر خودداری نمایید و فقط سرویس‌های اعلام شده در تعرفه های موجود در سایت امپراطور را انتخاب نمایید.
  • در صورتی که حجم شما زودتر از دوره به اتمام برسد می‌توانید حجم اضافه خریداری نمایید یا مجدداً سرویس جدیدی با زمان دوره جدید خریداری نمایید.
  • در صورت خرید حجم اضافه به زمان باقیمانده سرویس خود توجه نمایید زیرا حجم باقی مانده به دوره بعد منتقل نمی‌شود.
  • در صورتی که سرویس قبلی شما به اتمام نرسیده باشد سرویس خریداری شده تا پایان سرویس قبلی رزرو می‌شود و پس از اتمام به صورت اتوماتیک شروع به فعالیت می‌نماید.
  • در صورتی که اینترنت شما قطع شده است و برای خرید آنلاین نیاز به اینترنت دارید می‌توانید از شرکت ۴۴۸۷۲۵۵۳ یا پشتیبانی ۸۳۸۵۲ در خواست اتصال موقت نمایید یا خارج از ساعت اداری با شماره ۱۴۷۱۶۰۰-۹۳۶ تماس بگیرید.

راهنمای پرداخت کارت‌های بانکی عضو شتاب

چنانچه آموزشی در نحوه پرداخت ندارید لطفاً متن آموزشی زیر را به دقت مطالعه نمایید:
همان‌طور که در شکل زیر آمده است، به منظور پرداخت آنلاین به اطلاعات زیر نیاز می‌باشد:

اطلاعات کارت بانکی

شماره کارت: کد ۱۶ رقمی روی کارت بانکی شما شماره کارت شما می‌باشد.
کلمه عبور (رمز اینترنتی یا رمز دوم):
رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌های خود پرداز ATM وارد می نمایید متفاوت می‌باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می‌کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک‌ها زمانی که کارت خود را تحویل می‌گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید: ۱- اکثر بانک‌ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاه‌های ATM خود قرار داده‌اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید. ۲- به شعبه بانک خود مراجعه کنید و درخواست رمز اینترنتی نمایید.
کد سه رقمی کارت (ccv2):
کد CVV2 به صورت یک عدد ۳ رقمی (و به ندرت ۴ رقمی) مانند شماره‌ی ۱۶ رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت‌ها حک شده است. مثلاً روی کارت‌های بانک‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است. یا در برخی کارت‌های بانک ملی ۴ رقمی است که تصویر آن را در زیر مشاهده می‌نمایید.
توجه! در برخی کارت‌ها کد CVV2 در ادامه کد ۱۶ رقمی روی کارت حک شده است. در این صورت ۱۶ رقم کارت را از چپ به راست جدا کنید. رقم‌های باقی مانده کد CVV2 کارت شما می‌باشد.
تاریخ انقضاء:
تاریخ انقضاء هم پشت اغلب کارت‌های بانکی ذکرشده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد. از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک‌های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد. مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما جای نگرانی نیست. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‌های حد واسط بانک است. نهایتاً خود بانک می‌بایست مغایرت‌ها را رفع کند. منتظر بمانید و اگر تا ۴۸ ساعت وجه به حسابتان عودت داده نشد، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

آنتی ویروس‌

آنتی ویروس

از آنجا که تمامی مشترکین امپراطور از سرعت بالای اینترنت برخوردارند محصولات ما اختصاصاً برای ایجاد یک محیط امن و حفاظت حرفه‌ای در مقابل ویروس‌ها، کرم‌های اینترنتی و دیگر برنامه‌های مخرب و بد افزارها، مانند حملات هکرها، هرزنامه‌ها، و جاسوس افزارها طراحی شده‌اند. بیشتر بدانیم

اینترنت پرسرعت‌

اینترنت پرسرعت

یکی از مهم‌ترین خدمات این شرکت، مهندسی نیاز مشتریان و ارایه‌ی راهکارهای کارآمد برای فراهم سازی امکانات دسترسی به اینترنت است. از این رو با مطالعات فراوان و همچنین کار و فعالیت شبانه روزی توانستیم موفق به ارایه سرویس‌هایی متنوع در حوزه دسترسی به اینترنت با سرعت بالا شویم.‌ بیشتر بدانیم

تلفن بین‌المللی‌

تلفن بین‌المللی

با راه‌اندازی سرویس جدید VoIP، برقراری ارتباط تلفن بین‌المللی بر روی خطوط ADSL امکان پذیر گردیده است. به این ترتیب مشتریان خدمات ADSL برای برقراری تماس تلفنی بین‌المللی دیگر نیازی به خرید کارت تلفن و یا اشتراک تلفن و را ... نخواهند داشت. بیشتر بدانیم