• ۴۴۴۸۶۹۰۰ و ۸۸۰۷۴۹۰۱ (۰۲۱) - سامانه پرسش و پاسخ از طریق پیامک: ۲۱۴۴۸۷۲۵۵۳

بی‌سیم شرکتی Point2Point

بی‌سیم شرکتی Point2Point

‌شاید برایتان کمی نا آشنا به نظر برسد ولی به واقع سرویس Point2point (نقطه به نقطه) توانسته تمام دنیا را مجذوب خود کند. همه ما کم و بیش با روش‌های ارتباطی بی‌سیم آشنا هستیم و باید پذیرفت که اینگونه فن‌آوری‌ها هستند که به تازگی توانسته اند زندگی امروزما را به سوی زندگی آسایش بخش‌تری سوق دهند.
Point2point در این روش ارتباط دو نقطه مدنظر است. در هر یک از قسمت‌ها، آنتن و Accesspoint نصب شده و ارتباط این دو قسمت برقرار می‌شود. Point2point تمامی شرایط یک سرویس ارتباطی بی‌نظیر را درکنار هم داشته و امروزه به عنوان اولین انتخاب برای مدیران سازمان‌ها، ادارات، بانک‌ها و دیگر موسسات و مجتمع‌های مسکونی به شمار می‌رود.
Point2point تمامی شرایط یک سرویس ارتباطی بی نظیر را درکنار هم داشته و امروزه به عنوان اولین انتخاب برای مدیران سازمان‌ها، ادارات، بانک‌ها و دیگر موسسات و مجتمع‌های مسکونی به شمار می‌رود.
Point2point سرویسی قابل اعتماد است و به گفته اکثر قریب به اتفاق مشتریان، این سرویس کمترین قطعی و یا مشکل فنی را در مقایسه با دیگر سرویس‌های موجود داشته است. امنیت بالا در انتقال داده‌ها و انعطاف پذیری در ارائه سرویس‌های مختلف از دیگر مزایای آن به شمار می‌رود.

تعرفه خدمات Point2Point


نام سرویس سرعت نوع سرویس بازه زمانی ترافیک حجمی هزینه (تومان) توضیحات
Sky ۱ ۲۵۶Kb Dedicate یک ماه نامحدود ۲۵۰٬۰۰۰ سرویس متقارن
Sky ۱ ۵۱۲Kb Dedicate یک ماه نامحدود ۳۸۰٬۰۰۰ سرویس متقارن
SP ۱ ۱Mb Dedicate یک ماه نامحدود ۶۰۰٬۰۰۰ سرویس متقارن
SP ۲ ۲Mb Dedicate یک ماه نامحدود ۱٬۲۰۰٬۰۰۰ سرویس متقارن
۲Mb به بالا Dedicate یک ماه نامحدود قابل مذاکره سرویس متقارن
  • سرویس‌ها به صورت متقارن می‌باشد.
  • به مبالغ فوق ۳% مالیات و تجمیع عوارض اضافه می‌گردد.
  • هزینه نصب و راه اندازی سیستم مبلغ ۱۶۰٬۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه خدمات اینترنت باسرعت ۱۲۸ به بالا با ارائه کارت یا نامه دانشجویی یا جواز کسب امکان پذیر می‌باشد.

شمامی‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با شرکت ۸۸۰۷۴۹۰۱-۲۱تماس بگیرید
یا به سامانه پاسخگوی ۱۰۰۰۵۵۷۷ سوالات خود را اس ام اس نمایید

خدمات ما


آنتی ویروس‌

آنتی ویروس

از آنجا که تمامی مشترکین امپراطور از سرعت بالای اینترنت برخوردارند محصولات ما اختصاصاً برای ایجاد یک محیط امن و حفاظت حرفه‌ای در مقابل ویروس‌ها، کرم‌های اینترنتی و دیگر برنامه‌های مخرب و بد افزارها، مانند حملات هکرها، هرزنامه‌ها، و جاسوس افزارها طراحی شده‌اند. بیشتر بدانیم

تلفن بین‌المللی‌

تلفن بین‌المللی

با راه‌اندازی سرویس جدید VoIP، برقراری ارتباط تلفن بین‌المللی بر روی خطوط ADSL امکان پذیر گردیده است. به این ترتیب مشتریان خدمات ADSL برای برقراری تماس تلفنی بین‌المللی دیگر نیازی به خرید کارت تلفن و یا اشتراک تلفن و را ... نخواهند داشت. بیشتر بدانیم