• ۴۴۴۸۶۹۰۰ و ۸۸۰۷۴۹۰۱ (۰۲۱) - سامانه پرسش و پاسخ از طریق پیامک: ۲۱۴۴۸۷۲۵۵۳

اینترنت پرسرعت

ارایه سرویس با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و بر پایه فن‌آوری‌های روز دنیا همواره مد نظر ما بوده است. از این رو با مطالعات فراوان و همچنین کار و فعالیت شبانه روزی کارشناسان فنی شرکت، در فن‌آوری Point2Point توانستیم به راهکار‌های جدید برای ارائه این سرویس به تمام مصرف کنندگان اینترنت دست پیدا کنیم.


تلفن بین‌المللی

با راه‌اندازی سرویس جدید VoIP، برقراری ارتباط تلفن بین‌المللی بر روی خطوط ADSL امکان پذیر گردیده است. به این ترتیب مشتریان خدمات ADSL برای برقراری تماس تلفنی بین‌المللی دیگر نیازی به خرید کارت تلفن و یا اشتراک تلفن و را ... نخواهند داشت.


نرم‌افزار

از انجا که تمامی مشترکین امپراطور از سرعت بالای اینترنت برخوردارند، محصولات ما اختصاصا برای ایجاد یک محیط امن و یک حفاظت حرفه‌ای در مقابل ویروس‌ها، کرم‌های اینترنتی و دیگر برنامه های مخرب و بدافزارها، مانند حملات هکرها، هرزنامه‌ها، و جاسوس افزارها طراحی شده‌اند.


هاست و دامین

سرورهای امپراطور قدرتمند، ایمن و پرسرعت هستند و از پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردارند. سرویس‌های این بخش برای هرگونه فعالیت هاستینگ مبتنی بر لینوکس یا ویندوز، به صورت استفاده یکسان اشتراکی از منابع سخت افزاری و نرم افزاری سرور مناسب است.


اس ام اس

امپراطور عرضه کننده اصلی پیام انبوه در ایران است که با اتصال به سرور مادر آن می‌توانید به پوشش مطمئن مخابرات کشور ایران دست یابید. توانسته‌ایم برای مشتریان خود دسترسی به سیستم اس ام اس امن و قابل اطمینانی را فراهم کنیم. شما می‌توانید ظرف چند دقیقه، خدمات خود را به مخاطبان مورد نظر خود معرفی نمایید.