• ۴۴۴۸۶۹۰۰ و ۸۸۰۷۴۹۰۱ (۰۲۱) - سامانه پرسش و پاسخ از طریق پیامک: ۲۱۴۴۸۷۲۵۵۳

خدمات آنتی ویروس

آنتی ویروس

‌‌امپراطور نمایندگی شرکت‌های بزرگ Kaspersky، Nod32 و Norton
از انجا که تمامی مشترکین امپراطور از سرعت بالای اینترنت برخورداند محصولات خانگی و شرکت‌های کوچک ما اختصاصا برای ایجاد یک محیط امن و یک حفاظت حرفه ای در مقابل ویروس‌ها، کرم‌های اینترنتی و دیگر برنامه های مخرب و بدافزارها، مانند حملات هکرها، هرزنامه ها، و جاسوس افزارها طراحی شده‌اند. انتی ویروس‌های زیر هر آنچه که شما برای تجربه یک ارتباط ایمن با اینترنت را دارید فراهم می‌آورد.
لطفاً یکی از دسته محصولات زیر را انتخاب نمائید.

کسپرسکی
نورتون
نود 32
 • کسپرسکی پیور
  کسپرسکی pure محافظت کامل از زندگی دیجیتال شما

  کسپرسکی pure محافظت کامل از زندگی دیجیتال شما امروزه، حفاظت از زندگی دیجیتال تنها یک مورد اختیاری نیست، بلکه کاملاَ یک ضرورت می‌باشد. حال با کسپرسکی pure این کار ممکن شده است.
  قیمت: ۴۹٬۵۰۰ تومان

  کسپرسکی اینترنت سکیوریتی
  کسپرسکی ۲۰۱۳ internet security

  کسپرسکی ۲۰۱۳ internet security کسپرسکی Internet Security علاوه بر File antivirus, Mail Antivirus, Web Antivirus و سیستم کنترل توسط والدین، شامل Anti Hacker, Anti Spy, Anti Spam می‌باشد.
  قیمت: ۴۵٬۰۰۰ تومان

  کسپرسکی آنتی ویروس
  کسپرسکی آنتی ویروس ۲۰۱۳

  کسپرسکی آنتی ویروس ۲۰۱۳ جدید حفاظتی ضروری از کامپیوترهای شخصی آنتی ویروس کسپرسکی ۲۰۱۳ستون اصلی امنیت کامپیوتر شخصی شماست، حفاظت در لحظه از تهدیدات را انجام می‌دهد. آنتی ویروس کسپرسکی ۲۰۱۳ ابزار اولیه لازم برای حفاظت ا ز کامپیوتر شخصی شما را فراهم می‌کند.
  قیمت: ۲۷٬۵۰۰ تومان

  کسپرسکی موبایل سکیوریتی
  کسپرسکی موبایل سکیوریتی

  نرم افزار امنیت کسپرسکی موبایل سکیوریتی از حریم خصوصی موبایل شما حفاظت می‌کند. تماسهای تلفنی، پیامکها، جستجو در صفحات وب و روابط اجتماعی و آنچه روزانه با آن سر و کار دارید. موبایل شما زندگی شماست. نرم افزار امنیتی کسپرسکی زندگی خصوصی شما را کاملاَ حفظ می‌نماید.
  قیمت: ۲۲٬۰۰۰ تومان

 • نورتون آنتی ویروس
  آنتی ویروس نورتون

  آنتی ویروس نورتون قادر است از ورود هرگونه بد افزارها که از راه های مختلف قصد نفوذ به داخل سیستم را دارند جلوگیری کند و نیز در صورت مشاهده‌ی آن‌ها اقدام به حذف آن‌ها نماید. این آنتی ویروس جز 5 آنتی ویروس برتر جهان به شمار می‌رود و رغیب اصلی آنتی ویروسهایی همچون نود 32 و کاسپرسکای می‌باشد. نکته‌ی دیگری که در نسخه‌ی جدید این نرم افزار به چشم می‌خورد استفاده‌ی بهینه از پردازنده سیستم و رم می‌باشد که در مقایسه با نسخه های قبلی بهبود قابل ملاحظه ای یافته است.
  قیمت: ۸۰٬۰۰۰ تومان

 • NOD32
  آنتی ویروس NOD32

  این محصول با تکیه بر سرعت اجرا و عملکرد، با هدف جلوگیری از آسیبهای ناشی از ویروس‌ها و تهدیدات رایج دنیای امروز اینترنت آماده ارائه به بازار گردیده است. System Shield با ارائه یک موتور Real-Time با کارایی بالا، بهترین سطح امنیت را در دنیای مجازی فراهم می‌آورد و کمترین استفاده از منابع سیستمی را به همراه دارد. این نرم افزار بی آنکه کامپیوتر را کند نماید، امکان استفاده بدون دغدغه از کامپیوتر و اینترنت را در دنیای کار، بازی، خرید و روابط اجتماعی فراهم می‌نماید.
  قیمت: ۷۰٬۰۰۰ تومان
  برای مشترکین اینترنت امپراطور با ۶۵% تخفیف تنها ۲۵٬۰۰۰ تومان


شمامی‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با شرکت ۸۸۰۷۴۹۰۱-۲۱تماس بگیرید
یا به سامانه پاسخگوی ۱۰۰۰۵۵۷۷ سوالات خود را اس ام اس نمایید

خدمات ما


اینترنت پرسرعت‌

اینترنت پرسرعت

یکی از مهم‌ترین خدمات این شرکت، مهندسی نیاز مشتریان و ارایه‌ی راهکارهای کارآمد برای فراهم سازی امکانات دسترسی به اینترنت است. از این رو با مطالعات فراوان و همچنین کار و فعالیت شبانه روزی توانستیم موفق به ارایه سرویس‌هایی متنوع در حوزه دسترسی به اینترنت با سرعت بالا شویم.‌ بیشتر بدانیم